20 Litre Portatif El Tipi

ULV üstün özelliği;

İlaçlama ve Dezenfeksiyon cihazı ulv modeli cihazımız sıvısını soğuk sisleme tekniği ile çok küçük parçalara ayırır.   20 µm zerrecik çapı ile “1.195.000.000.000” adet zerrecik ile püskürtür. Püskürtülen sıvı ilaçlar çok küçük mikron çapında olduğu için ve hava da askıda kalma süresi kullanılan sıvıların virüsü yok etme olasılığını arttırmaktadır bu nedenle büyük mikron çapı ile püskürtme yapan cihazlara kıyasla virüsü yok etme ihtimali daha yüksektir ve güvenlidir .


ULV Makinesi   = 20 µm, 5 Litre, 1.195.000.000.000 adet zerrecik.


ULV Makinesi  elektrikli motoru sayesinde benzinli motorlar gibi karbondioksit salınımı yapmaz ve iç mekan uygulamaları için çok kullanışlıdır. Su bazlı olduğu için dezenfeksiyonların tamamı için kullanılabilir. 1 dakika içinde 450m2 alanı dezenfekte ve sterilize edebilir.


U.L.V NEDİR : 

ULV ilaçlama Dezenfeksiyon cihazının çalışma prensibi


Portatif ULV sisleyici makinesi dezenfeksiyon ve haşere ilacının sıvısını yüksek hava debisi sayesinde havanın parçalama gücü ile çok küçük parçalara ayırarak 20µm boyutunda püskürtür. Püskürtülen zerreciklerin mikron çapı 09-50 µm boyutları arasındadır ve püskürtülen zerrecikler sürüklenme ile hava da askı da kalarak her yere ulaşabilmektedir.


Kullanım Alanları:


Haşere ve Dezenfektan sıvısı konularak dezenfeksiyon sisleyici olarak bulaşıcı hastalıklara karşı ve Kovid 19 virus’e karşı mücadelede kullanılmaktadır, İnsektisit sisleyici özelliği ile sivrisinek, karasinek ve çekirge benzeri yetişkin böcekleri kontrol altına almak amacıyla vectör mücadelesinde pest control amaçlı kullanılmaktadır. Halk sağlığı alanında, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kurumları covid-19, delta varyantı gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılır.


Bilgilendirmeler;


Mikron çapı:


Mikron çapı 1 zerreciğin boyutu demektir. “µm” ile ifade edilir 1mm 1000 mikron’a eşittir. Bir insan sacı 100µm kalınlığındadır, duru hd 5 dezenfeksiyon cihazı 03µm~50µm sisleme yapabilir. Dezenfeksiyon sıvı tüketimi ile mikron çapı değiştirilebilir.


Mikron Boyutları:

Soğuk Sisleyiciler = 0-30µm

ULV ilaçlama = 09-50µm

Mist İlaçlama = 50-100µm

Bahçe Pulverizatörü = 100-200µ


1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor