Entosis 50

  • Ürün Kodu: entosis-50
  • Stok Durumu: 999
  • Motor

        1.200 w x2 : 2400 w 220V AC, 50hz

  • İlaç Tank Kapasitesi

        50 Litre

  • İlaç Çıkış Debisi

        27 l/h

  • İlaç Damla Çapı

        9-49 mikron

  • Solüsyon

        sc,ec,wp

  • Max. İlaçlama Alanı

        3.000 m2

  • Ölçüleri

        E-70 B-100 Y-170
Sera İçerisinin Entosis U.L.V İlaçlama Cihazıyla İlaçlamanın Faydaları

Diğer ilaçlama sistemlerinde sadece bitki örtüsü ilaçlanırken. ENTOSİS u.l.v ilaçlama cihazlarıyla yapmış olacağınız ilaçlamada u.l.v ile sis bulutu oluşturularak homojen bir şekilde ilacın dağılması sağlanıyor . ENTOSİS U.L.V ilaçlama makinanız ile bu sayede haşerenin en uzak mesafede saklanmış olsa bile yerinde tabandan tavana enine boyuna tamamını ilaçlamış oluyorsunuz. böcekleri ( Kırmızı örümcek, trips, tuta kelebeği, beyaz sinek ve tüm haşereleri ) yok etmiş olursunuz.

Seranın içerisine girmeden seranızı Entosis U.L.V İlaçlama cihazıyla ilaçlamanın Faydaları

SAĞLIK
Sağlığınız hiç bir şeyden daha değerli değildir. Kapalı alan SERADA ne kadar korunmak için tedbirde alıyorum denilmiş olsada vücudunuzu ilaç kalıntılarından koruyamazsınız. cildinize yapışan ilaç yada solumanız durumunda. kanser, koha, astım gibi bir çok hastalıklara sebep olacaktır. İlaçlamada önceliğiniz Entosis u.l.v ilaçlama makinaları olsun ( SAĞLIĞINIZI KORUYUN )

ZAMAN VE İŞ GÜCÜ

Ayrıca zaman ve iş gücündende tasarruf sağlayacaksınız Satlerce SERANIN içerisinde hortumlarla sıcak havada yada sırtınızda ikaçlama yapmak için uğraşmak yerine günün her hangi bir satinde gece yağmurlu havalardada olabilir. cihazınızı istediğiniz bir saate ayarlayınız ve SERADAN gidin başka işlerinizi yapın yada dinlenin. İlaçlamada önceliğiniz Entosis u.l.v ilaçlama makinaları olsun. ( ZAMANDAN VE İŞ GÜCÜNDEN YARARLANIN )

TASARRUF

Yaklaşık bir hafta yada on günde yapacağınız ilaçlamayı ENTOSİS ulv ilaçlama cihazıyla on onbeş güne çıkartısınız. muadillerine göre en az 3 misli ilaçtan tasarruf sağlarsınız. mazotlu sistemlerdeki gibi mazot gideriniz olmaz. İlaclamada önceliğiniz Entosis u.l.v ilaçlama makinaları olsun . ( TASARRUF EDİNİZ )


Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Etiketler: sera ilaçlama, sera ilaçlama makinaları, ulv ilaçlama makinaları, duru ilaçlama makinaları, entosis ilaçlama makinaları