• MXL HİG

MXL HİG

  • Ürün Kodu: MXL-HİG
  • Stok Durumu: 999

Motor

1.400w -  220V AC, 50hz

İlaç Tank Kapasitesi

50 Litre

Nemlendirmede Kullanım
Sınırsız


Su Kapasitesi
-

İlaç Çıkış Debisi

27 l/h

İlaç Damla Çapı

9-49 mikron

Max. Kapasite

160 m2

Ölçüleri

E-30 B-55 Y-50


Boş Ağırlık

5.8 Kg.Mantarhanelerde Nemlendirme Dezenfeksiyon ve İlaclama Makinası

Mantarhanelerde duru entosis nemlendirme makinalarının mantarhanelerde nemlendirme uygulamalırıdır.Duru Entosis cihazları ile Tek bir noktadan nemlendirme , dezenfeksiyon ve ilaçlama dahil yapılabilmektedir.Mantarhane Nemlendirme cihazını herhangi bir su hortumuyla su şebekesine bağlayarak mantarhane serasının her hangi bir yerine bırakarak tek bir noktadan Nemlendirme yapabilirsiniz. Entosis modellerinde U.L.V başlığını aşağı yukarı sağa sola ayarlana bilme özelliği mevcuttur. mantar nemlendirme modellerinde Özel filitrasyon sistemi mevcuttur. Suda oluşabilecek kireç veya bakterileri temizleyerek mantar odasını arındırılmış temizlenmiş pak su ile nemlendirilmek üzere tasarlanmıştır. 0-49 microna kadar ince püskürtme tekniği ile suyun aynı yayla havasında olduğu gibi sis oluşturulması üzerine tasarlandığı için mantar üreticisinin en çok tavsiye ettiği sistemdir.


 

Mantar Üretimi Doğru Nemlendirme Ve Doğru Cihaz DURU ENTOSİSLE Yapılır

Binlerce Mantar Üreticisi Yanılmış Olamaz !!!

Tercihlerini DURU ENTOSİSLE Yapmakla


Mantar üretiminde başarılı olabilmek için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biride NEMLENDİRMEDİR kesinlikle kaliteli şekilde doğru cihaz ile Nemlendirme yapmak gereklidir . Çünkü mantarlar gelişimleri esnasında yoğun su kaybederler % 80'lerden % 90'lardan aşağı nem oranını düşürmemek gereklidir. Aksi takdirde hem gelişemezler hemde mantarlarınız kuruma yapar.Böyle bir durum oluşmaması için doğada olduğu gibi sis oluşturmak gereklidir.

Mantar üretiminde kesinlikle sis bulutu oluşturmak gereklidir . Doğada ve kırsal alanlarda oluşan mantarlar sis bulutu içerisinde gelişimlerini tamamlarlar.

Mantarhanenin içerisinde satlerce suyun havada homojen bir şekilde dağılarak kalabilmesi gerekmektedir buda kullanacağınız cihazın yaklaşık 0,9 micronlara kadar düşük püskürtme yapabilen cihaz olması gerekmektedir.

Bu cihazda DURU ENTOSİS NEMLENDİRME cihazıdır. Çünkü duru entosis Cihazları 49 microndan 09 micronlara kadar micron ayar vanası ile indirgelenebilen cihazdır yapacağınız sislemede mantarlarınız minumum derecede ıslanacak çamurlaşma yapmıyacak ortamı nemlendirecektir . Ayrıcı almış olduğunuz bu cihazların her hangi biriyle mantar seranızda oluşan böcek sinek ve her türlü haşereyi ilaçlayabilirsiniz veya mantarınızda oluşan hastalık durumunda dezenfeksiyon yapabilirsiniz .

NOT : Mantar yetiştiriciliğinde düşük verimin en büyük sebebleri arasında yüksek sıcaklık, soğuk, fazla sulama, sinek, küf, nematot ve kırmızı örümcek denilen zararlıların kompostun ömrünü kısaltarak büyük zararlar vermektedir. İstiridye Mantarı üretiminde en büyük düşmanımız olan sinek beraberinde küf ve kırmızı örümceği getirmektedir. İşte bu noktadada Duru Entosis cihazları devreye giriyor tek makina 3 işlev ile Nemlendirme,İlaçlama, Dezenfeksiyon hepsi bizim makina ile başarılabilir.

Mantarhanede Kullanım Alanları

Nemlendirme (Sıcak veya soğuk)
Dezenfeksiyon
İlaçlama

Nemlendirme makinası alırken mutlaka bizimle iletişime geçiniz . Çünkü bazı kriterlerin gözden geçirilmesinde mutlaka fayda olacaktır.

Sabah 9.00 akşam 23 e kadar arayabilirsiniz
Acil iletişim numaramız : 0532 343 56 97

 

SIKÇA SORULAN SORULAR
 

Soru-1 : Mantarlarımı ıslatır mı veya küflendirir mi?
     
Cevap-1 : 01,49 micron arasında istenildiği gibi micron ayarı yapabileceğiniz için spreyleme sistemi ile suyun havada uzun süre kalabilme özelliğinden dolayı mantarların ıslanmasını minimum seviyeye çekmekte odayı nemlendirmekte ve mantarların kurumamasını ve çamurlaşmamasını sağlamaktadır.
   
Soru-2 : Şebeke suyuna bağlıyabilir miyiz?
   
Cevap-2 : Evet,şebeke suyuna bağlayabilirsiniz sürekli su doldurmanıza gerek yoktur.
   
Soru-3 : Duru nemlendirme cihazı başka ne işe yarar?
     
Cevap-3 : Tek bir Duru nemlendirme makinesi ayrıca dezenfeksiyon ve ilaçlamada yapabilmektedir.
   
Soru-4 : Duru nemlendirme Cihazınız tıkanma yapar mı?
     
Cevap-4 : Hayır tıkanma yapmaz
     
Soru-5 : Ürün garantili mi?
     
Cevap-5 : Evet 2 yıl garantili ve 15 yıl yedek parça temini sağlanmaktadır.
     
Soru-6 : Siparişi nasıl verebiliriz?
     
Cevap-6 : Siparişi 0312 322 6836 veya 0532 343 5697 müşteri hizmetleri hattını arayabilir ve  siparişinizi verebilirsiniz.
     
Soru-7 : Ürün elime nasıl ulaşır ve nasıl ödeme yapabilirim?
     
Cevap-7 : Ürün kapınıza kargo ile gelir ve nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.NOT : İnternet siparişlerinizde Önemli Uyarı : " Hesabımıza parayı yatırın, ürünü gönderelim " laflarına lütfen itibar etmeyiniz!!

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Etiketler: mantarhane ilaçlama, mantarhane nem makinaları, ulv ilaçlama makinaları, duru ilaçlama makinaları, entosis ilaçlama makinaları